kireiorganic.info

Nikon coolpix p90 photo samples

Закрыть ... [X]

 • spikeridir. acılı madenci her şeyi anlatıyor. konuşmasının bir yerinde taşeron şirketin akp'liye ait olduğuna da söylüyor. ancak maaşını suya sabuna dokunmayan, iktidar sevici bir ana akım televizyon kuruluşundan alan kadın spiker "siyaset yapmayalım" diyor.

  işte bu zihniyet olduğu sürece bu madenlerde daha çok insan hayatını kaybeder. taşeronlaşmanın akp döneminde nasıl işçilerin canına okuduğunu ifade etmeye çalışmak, soma'daki şirketin bir akp'liye ait olduğunu ifade etmek salt siyaset yapmak olarak algılanıyor hala zihniyetinin iktidar olduğu ülkede.

  ne demek siyaset yapma?

  şirket akp'nin taşeron şirketi değil mi? maden ocaklarıyla ilgili araştırma önergesini 8 aydır gündeme almayan, iki hafta önce de reddeden akp değil mi?

 • bu akşam saat 22:45 sularında dominos pizza'nın mecidiyeköy gülbağ şubesine pizza almak için gittim. mağaza müdürü olduğunu tahmin ettiğim sivil giyimli bir çalışan, pizzamın hazırlanmasını beklediğim süre içerisinde dik dik bakışlarıyla rahatsız etti. pizzayı alıp ödememi kredi kartıyla yaptıktan sonra dükkandan çıkarken arkamdan 'çok güzelsin bee! ' diye bağırdı. hiç dikkate almadan dükkandan çıktım evime doğru yürürken yaklaşık iki dakika sonra beyaz arabasıyla yanaşıp camı açtı ve adımı ve soyadımı söyleyerek 'seni facebooktan ekleyeceğim' diye bağırdı ve yoluna devam etti. adımı ve soyadımı kredi kartı slipinden aldığını düşündüğüm bu adamın dükkanına alışveriş yapmaya gelen ve ilk taciz edilen kadın olmadığımdan da neredeyse eminim. çalışanlarınızı seçerken hangi kriterlere dikkat ediyorsunuz?

  debe editi: (bkz: )

  son durum edit: dominos ile dünden beri yapılan telefon görüşmeleri sonucu, ellerinde görüntülerin olduğunu, şahsı tespit ettiklerini ve çalışanları olmadığını belirttiler. savcılık kendilerinden görüntü talep ederse paylaşacaklarını söylediler. ben az önce savcılığa gidip dilekçemi verdim. destek mesajlarının hepsine yetişemedim. teşekkür ediyorum herkese.

 • kitap okumaya dalıp 1 saattir beklenen ucagi kacirmak !

  bunun uzerine henuz daha evla bir salaklik duymadim.

  not: tam bir entry-nick uyumu vakasi

 • böyle özel rövaşatalı şut çekildiğinde topun kaleciyi uçurup ağları delip geçmesi.
  bir de japon takımında at kuyruklu herif geliyor aklıma hep.
  ulan çocuktuk, küçüktük.. harddisk, ram, rom değil de, bir tek makine ısındı mı ısınmadı mı diye bakardık.

  ekleme:
  allah aşkına bu nedir ya?

  :
  indirip eski günleri yad eylemek isteyenler için dev hizmet!
  de-de-de-dev hizmet!
  hemen şimdi, tıklayarak siz de nes emulatör ve goal 3 oyununu indirip oynayabilirsiniz.
  tamamen güvenlidir ve hiçbir kurulum gerektirmez. çok düşük boyutuyla açılması 20 dakika süren bilgisayarlarda bile sorunsuz çalışabilir.
  evet, siz de nostalji yapmak istiyorsanız bu dosyayı indirip gününüze neşe katabilirsiniz.
  now and for free...

 • sırt üstü laptoptur.

 • - dönem başından beri girilen dersi almadığını finellerden sonra öğrenmek
  - okulun en ağır profesörünün mail adresinin hü[email protected] olduğunu öğrenmek

 • 14 sene önce yaşamadığım his. yeni nesil çok hisli.

 • "sihirli ayakkabilari" ile kalplerimize gelip kuruldu. bir park bankinda oturup anlattiklarini dinledikten sonra, hala dunyaya ayni gozle bakabiliyor muyuz?

 • karşı tarafın sessiz kalmasıdır...

 • tatlı su hümanistleri de teşrif ettiğine göre mükemmel bir haberdir.

  edit: bu entry'de hümanizme bir sataşma tespit eden adam, su katılmamış bir gerizekalıdır. solunan oksijene yazık. kadın küçücük çocuklara işkence yapıyor, arkasından oklava sokup bağırsaklarını deşiyor. kendinize gelin.

  edit 2: "tatlı su hümanistleri" dedim diye, bu kadın kadar cani olduğumu iddia edenler beni çok şaşırttı ve üzdü. benzer her olayda "oh iyi oldu" diyen bir insan değilim. ama burada o iki çocuğun çektiği eziyetleri görünce bir robot olmadığım, duygularım olduğu için kadının canının yanmasına sevindim. makatından oklava sokulup bağırsakları parçalanan, 2 ay hastanede yatan o güzel çocuğun hayatı bitti. bu travmadan sonra onun güzel bir hayat geçireceğini kimse düşünmesin.

  evet, kadının acı çekmesi hoşuma gitti. bu beni o kadın kadar cani yapıyorsa, o zaman buyrun şikayet edin, ben de gireyim içeri. potansiyel bir tehditim sonuçta.

  tekrar izleyin görüntüleri:

  ama kulaklık takın, sesi sonuna kadar açın, gözlerinizi kırpmadan izleyin.

 • virüsler artık bilgisayarınıza girip onu çökertmek istemiyor. mümkün olduğunca çok kullanılsın ki bilgisayar, kredi kartı bilgileri, kişisel bilgiler, hesap şifreleri, mailler ele geçirileebilsin.

  yani, virüsleri artık hevesli gençler değil, deneyimli hacker'lar geliştiriyor. ondan.

  edit: imla.

  edit: bunların bi de girip çaktırmadan bitcoin kazanları var.

 • cocuğunuz 8. sınıfa giderken salonun halisini yakarsa ona çok kızmayın.

 • başlık: kız olsaydınız ilk kime verirdiniz

  entry: uff sanane be slk :s:s

ШОКИРУЮЩИЕ НОВОСТИRelated News


View private albums photobucket
Dolly parton photos recent
Black white photography blog
Free photo workshop software
How to improve your photography
Herpes genital photos women